Minu Moskva. Kõigi vimkade kiuste (Minu..., # 35)

PDF EBook by Manona Paris

EBook Description

Ma lä download; ksin Moskvasse, et väliskorrespondendiks valitud elukaaslasega hüvasti jätta, ja sain ootamatult täiesti uue alguse. Minu Moskva. Kõigi vimkade kiuste (Minu..., # 35) PDF EBook „Moskva pisaraid ei usu,” ütleb laulusalm. Ei usu jah. Kahjuks ei teata sageli, et see salm lõppeb fraasiga „… armastust aga alati”. Tänu Moskvale leidsin uuesti iseend, täiesti uues rollis ja uutmoodi probleemide keskelt.

Moskva on müstiline koht, mis ühtaegu tõmbab ja tõukab. Siin on küllaga nii jubedat kui jahmatavat, alates Kremli peremeeste maffia- PDFstiilis valitsemisest kuni inimesteni, kelle sisemine vabaduseiha sunnib neid võitlema oma sünnimaa tuleviku eest, isegi füüsilistest kallaletungidest hoolimata.

Tänu Moskvale tean ma ka seda, et tegelikult ei saa kellegi teise peale lootma jääda. Kas našistide või kinnisvarahaidega maad mõõtes, alati tuleb jääda iseendaks – kõikide vimkade kiuste. Ja nende üle sarkastilisi nalju visates. Like this book? Read online this: The Body of Raphaelle Peale, Minu mälestused I-III. Orkaanis ja džunglis (Minu mälestused IV) (Minu mälestused IV) (Eesti mälu, #8).

Minu Moskva. Kõigi vimkade kiuste (Minu..., # 35) PDF download

Select filetype to download Minu Moskva. Kõigi vimkade kiuste (Minu..., # 35):